Reference Works – Oprogramowanie homeopatii

Oprogramowanie homeopatii Reference Works jest bogatym rewolucyjnym systemem analitycznym, opartym na ogromnych zbiorach biblioteki, zawierającej 1017 tomów Materia Medica: od starych dzienników, do najnowszych dostępnych materiałów na temat leków, a także wszystkiego co pomiędzy. Jest to przełomowy program homeopatyczny, zawierający komplet ogromnej biblioteki Materia Medica, w łatwym i mocnym analitycznym programie repetytoriów.

Oprogramowanie homeopatyczne Reference Works wyjątkowo łatwy w użyciu- przeglądaj za pomocą myszki setki książek zawierających informacje na temat 3 tysięcy remediów, używaj słów swoich pacjentów, by od razu wyszukać słowa czy zdania kryjące się w olbrzymiej bibliotece, twórz wspaniałe rubryki na podstawie wyników swoich wyszukiwań i wyświetlaj je w formie graficznej, poprzez więcej niż 100 schematów remediów i rodzin.

ReferenceWorks umożliwi ci rozbudowanie istniejącej bazy danych w programie, za pośrednictwem różnych wyszukiwań internetowych..

Biblioteka Reference Works to skarbnica cennych i często rzadko spotykanych informacji. Poprzez esencję płynącą z repertoriów, informacje z 3,5 tys. leków, dziesiątek rzadkich niepublikowanych książek, kilkunastu kolekcji uzdrowionych przypadków oraz 10 tys. artykułów z ponad 100 dzienników- we wszystkich 70 tysiącach opisów remediów- będziesz w stanie odnaleźć każdy symptom. Niezależnie od tego, w którym miejscu wśród 1050 woluminów najlepszej światowej księgi homeopatii będą się znajdować. Jest tam wszystko: od brazylijskiej dżungli pełnej remediów Mure’a, do jelit nozodów Patersona. Od Hamiltonowskiej naturalnej historii roślin, do Leeserowskiej oryginalnej pracy na temat minerałów. Od remediów dzieciństwa Frismuth’a, Borland’a i Burnett’a do końcówki życia opisywanej przez Grimmer’a i Dunhama. Od oryginalnych leków Hahnermann’a, Stephensona i Swan’a tworzonych z wilczej jagody, stokrotki pospolitej czy Lac Caninum, aż po ekscytujące leki z komara, myszołowa rdzawosternego i aligatora, stworzonych przez Sunila Ananda, Jonathana Shore’a i Todda Rowe’a. Od 9 tys. uzupełnionych remediów Massimo Magialaviori’ego z jego wyleczonych przypadków do 8 tys. uzupełnień klasycznych źródeł zebranych przez Andre Saine’a. Pomogą ci najmądrzejsi z najstarszych autorów tacy jak Allen, Boenninghausen, Boericke, Boger, Borland, Clarke, Dunham, Farrington, Hahnemann, Hering, Jahr, Knerr, Lippe, Nash, Phatak, Swan, Tyler, etc.) to the most brilliant of the new (Klein, Mangialavori, Morrison, Moskowitz, Sankaran, Schadde, Scholten, Shah, Shore, Ullman, Vermeulen, Whitmont, van Zandvoort, etc. Ponadto, możesz sam dodawać własne teksty do tej olbrzymiej biblioteki- streszczenia i podsumowania seminariów i zajęć, pomocne wskazówki, dodatki informacji klinicznych pochodzących z twojego własnego doświadczenia.

W prosty sposób przekształć je w pewien format tekstowy i powiększaj swoją homeopatyczną bazę danych. Możesz nawet podzielić się swoimi dodatkowymi informacjami ze swoimi kolegami!

Reference Works jest bogatym rewolucyjnym systemem analitycznym, opartym na ogromnych zbiorach biblioteki, zawierającej ponad 850 tomów Materia Medica: od starych dzienników, do najnowszych dostępnych materiałów na temat leków, a także wszystkiego co pomiędzy. Jest to przełomowy program, zawierający komplet ogromnej biblioteki Materia Medica, w łatwym i mocnym analitycznym programie repetytoriów.

Reference Works jest wyjątkowo łatwy w użyciu- przeglądaj za pomocą myszki setki książek zawierających informacje na temat 3 tysięcy remediów, używaj słów swoich pacjentów, by od razu wyszukać słowa czy zdania kryjące się w olbrzymiej bibliotece, twórz wspaniałe rubryki na podstawie wyników swoich wyszukiwań i wyświetlaj je w formie graficznej, poprzez więcej niż 100 schematów remediów i rodzin. ReferenceWorks umożliwi ci rozbudowanie istniejącej bazy danych w programie, za pośrednictwem różnych wyszukiwań internetowych.

 • Zgodność oprogramowania z iOS i Windows

Pełna zgodność z oprogramowaniem Mac iOS oraz z systemem Windows.

 • Przeglądaj w bibliotece.

Odkrywaj bibliotekę homeopatyczną, największą jaka kiedykolwiek powstała. Przeglądaj różnorodne książki i remedia.

 • Znajduj to czego potrzebujesz

Wpisz słowo lub zdanie, i od razu znajdź dokładny symptom, którego szukałeś.

 • Analizuj z mistrzami

Przedstawiaj graficznie rezultaty i sugestie w odniesieniu do doświadczenia swoich mistrzów.

 • Rozszerzaj rodzin

Używaj metod i grup nowoczesnych badaczy, aby analizować swoje przypadki, lub nawet tworzyć własne.

 • Odwzoruj świat

Stworzyliśmy setki pięknych wykresów by wyjaśniać rodziny.

 • Oprogramowanie przyjazne w obsłudze

Przyjazne dla użytkownika i łatwe w użyciu.

 • Wychodź do świata

Przeszukuj Internet by uzyskać dodatkowe informacje

 • Wiedz o co zapytać

Pomożemy ci dobrać odpowiednie słowa, abyś mógł odszukać to czego właśnie potrzebujesz

 • Skupiaj się na tym co ważne

Przeszukuj wyspecjalizowane typy książek, ogranicz do skonkretyzowanych rodzin i grup

 • Promuj silne wartości rodzin

Skup swoją analizę na konkretnym remedium i rodzinie

 • Dostosuj do własnych potrzeb

Stwórz strategie analityczne, zaprojektuj diagramy, zdefiniuj własne grupy rodzin i dodaj materiały, notatki i książki.

 • Komunikuj

Komunikuj z MacRepertory w celu poprawienia analiz swoich przypadków.

Nancy Herrick, PA.
„ReferenceWorks prezentuje najbardziej istotny kamień milowy w moim sukcesie w przepisywaniu leków. Nie jestem typem komputerowca, ale błyskotliwy design daje mi łatwy dostęp do wszystkich informacji, których potrzebuję. Nie potrafię sobie wyobrazić praktyki lekarskiej i nauczania bez tego! Serio, nie da się tego porównać do niczego innego.”

Michal Yakir, RCHom
„Przez ostatnich kilka lat pisałam swoją książkę „The Table of Plants”. Mimo, że miałam dodatkowy dostęp do homeopatycznych programów, odkryłam, że ReferenceWorks jest najbogatszy, najbardziej zaawansowany i najprostszy w użyciu i wyszukiwaniu. Głęboko polecam go każdemu! Prawda jest taka, że nie dokończyłabym bez niego mojej książki.”