Synergy – Homeopathic Software

profesjonalne oprogramowanie homeopatczne

dla WINDOWS oraz MAC OS

MacRepertory:

ReferenceWorks:

Synergy – Homeopathic Software

Synergy Homeopathic ( dawniej KHA) jest innowacyjną i przyjazną dla klienta firmą, składającą się z homeopatów dogłębnie poświęcających się najwyższym standardom homeopatii. Od 1986 roku, MacRepertory oraz ReferenceWorks opracowują programy homeopatyczne dla tysięcy homeopatów, wprowadzając rzetelność i kreatywne inspirowanie w ich praktykę, prace badawcze i rozwój.

Wizjonerzy, projektanci, menadżerowie, trenerzy oraz personel ds. sprzedaży pracujący dla Synergy, zobowiązali się tworzyć niestandardowe i zarazem estetyczne graficznie programy, które pomagają opracowywać najlepsze zalecenia, przy wsparciu i rozwoju homeopatii na całym świecie.

Dzięki doświadczeniu, specjaliści byli w stanie głęboko wniknąć w literaturę poszukując „skarbów przeszłości”, by na ich podstawie zbudować bazę wiedzy, wszystkich swoich doświadczonych poprzedników.

Poprzez opracowywanie zasobów z klasycznych i współczesnych repertoriów, Materia Medica, Case Studies i studium leków, został przetarty szlak dla teoretycznego i praktycznego rozwoju nowoczesnych wymiarów Klasycznej Homeopatii.

Wizją firmy jest pomaganie homeopatom z całego świata w praktykowaniu na najwyższym poziomie Klasycznej Homeopatii, poprzez dostarczanie najbardziej skutecznych, innowacyjnych oraz łatwych w użyciu narzędzi.