SYNERGY HOMEOPATHIC – Komputerowy program dla homeopaty

Synergy Homeopathic komputerowy program dla homeopaty ( dawniej KHA) jest innowacyjną i przyjazną dla klienta firmą, składającą się z homeopatów dogłębnie poświęcających się najwyższym standardom homeopatii. Od 1986 roku, MacRepertory oraz ReferenceWorks opracowują programy homeopatyczne dla tysięcy homeopatów, wprowadzając rzetelność i kreatywne inspirowanie w ich praktykę, prace badawcze i rozwój.

David Warkentin (ur. 20.08.1951 w Atherton, Kalifornia, USA) jest twórcą programu MacRepertory oraz ReferenceWorks.

Na wykształcenie w zakresie nauk homeopatycznych  Davida Warkentin’a  składają się wieloletnie studia,  uczestnictwo w seminariach i badaniach pod okiem znakomitych uczonych, takich jak  George Vithoulkas oraz dr Francisco Eizayaga, które doprowadziły do uzyskania honorowego doktoratu Homeopatic British Institute.

David prowadził własny gabinet homeopatyczny w Kalifornii, był także współzałożycielem istniejącej do dziś Hahnemann Medical Clinic (Berkeley, Kalifonia, USA).

David Warkentin

Wizjonerzy, projektanci, menadżerowie, trenerzy oraz personel ds. sprzedaży pracujący dla Synergy, zobowiązali się tworzyć niestandardowe i zarazem estetyczne graficznie programy, które pomagają opracowywać najlepsze zalecenia, przy wsparciu i rozwoju homeopatii na całym świecie.

Dzięki doświadczeniu, specjaliści byli w stanie głęboko wniknąć w literaturę poszukując „skarbów przeszłości”, by na ich podstawie zbudować bazę wiedzy, wszystkich swoich doświadczonych poprzedników.

Poprzez opracowywanie zasobów z klasycznych i współczesnych repertoriów, Materia Medica, Case Studies i studium leków, został przetarty szlak dla teoretycznego i praktycznego rozwoju nowoczesnych wymiarów Klasycznej Homeopatii.

Wizją firmy jest pomaganie homeopatom z całego świata w praktykowaniu na najwyższym poziomie Klasycznej Homeopatii, poprzez dostarczanie najbardziej skutecznych, innowacyjnych oraz łatwych w użyciu narzędzi.