Mac Repertory – Oprogramowanie dla homeopaty

Mac Repertory

MacRepertory oprogramowanie dla homeopaty zawiera ponad 35 repertoriów. Progam homeopatyczny zawiera w sobie każdy aspekt homeopatii: od najważniejszych klasycznych repertoriów Boenninghausena, Allen’a i Kent’a, do skoncentrowanej klasyki Knerra, Jahra i Boericke’a. Od podstawowych repertoriów Boericke’a, Boger’a i Mangialavori do tematycznych repertoriów Mirilli czy też efektów ubocznych narkotyków według Marsha. Oczywiście posiadamy również najbardziej wszechstronne i w pełni kompletne Repertorium Zandvoorta, i jej różne odmiany.

W całej bibliotece MacRepertory, możesz odnaleźć nowoczesne repertoria takie jak Repertorium Mental Qualities Jeremeey’a Sherr’a, Repertorium Phatak’a i Eizayaga, Repertorium Rodzinne, Repertorium Tematyczne Scholtena, 3 edycję Repertorium Murphy’ego, szczegółowe repertoria problemów z tarczycą, AIDS, cukrzycą i dysfunkcji na tle seksualnym, a nawet terapię kwiatową Bacha, repertoria uwarunkowań marzeń sennych, oraz repertorium New World Veterinary Pitcarina i Jensena.

W momencie w którym będziesz gotów zatwierdzić receptę, w zasięgu ręki znajdziesz małe streszczenie, skupiające Materia Medica Spośród najlepszych jakie kiedykolwiek zostały napisane, w MacRepertory można odnaleźć ich ponad 70: od klasycznego Boericke’a, Bogera, Choudhuri, Clarke’a, Dunhama, Farringtona, Gibsona, Kenta, Lippe’a, Phataka oraz Tyler’a , aż po nowoczesnych mistrzów: Morrisona ( obie Deskop Guide i Companinon), Murphy’ego, Sankarana, Scholtena oraz Vermeulena.

Narzędzie repertoryzyacyjne MacRepertory, pozwala łatwo i szybko wybierać i analizować poszczególne rubryki, wybierać remedia, sprawdzać Materia Medica, robić badania i czuć się pewnie z wyborem leków i przepisanymi receptami. MacRepertory łączy solidne, tradycyjne podejście do repertoryzacji z dziesiątkami inspirujących funkcji. Zaawansowane narzędzia analityczne zawierające wykresy rodzinne, słowa kluczowe i wyszukiwarkę remediów o funkcjonalności palety kolorystycznej, najlepiej łączą generalizacje Boenninghausena z Kentowską specyfiką porównawczą remediów, wszystko to, poprzez łączenie rodziny, podobnie jak dobór pojedynczego remedium. Natychmiast odnajdziesz się w bardziej dokładnym przepisywaniu recept.

  • Zgodność oprogramowania dla Mac i Windows

Doskonała zgodność oprogramowania z systemem Mac OSX Maverics / El Capitain / Sierra / High Sierra oraz z systemem Windows 7, 8 i 10.

  • Rubryki gromadzenia danych

Gromadź swoje symptomy za pośrednictwem kliknięcia, twórz grupy symptomów tematycznie

  • Tworzenie wykresów

Używaj obwódek wykresów do przedstawiania zdefiniowanych rodzin i grup

  • Porównujące koncepty

Rozróżniaj remedia, grupy i rodziny używając setek konceptów.

  • Komunikuj

Komunikuj z oprogramowaniem homeopatii ReferenceWorks, aby ulepszyć swoją analizę przypadku.

  • Dynamika rodziny

Używaj ponad 100 wykresów rodzinnych, aby móc spoglądać na swoje przypadki z różnych perspektyw.

  • Zrób to po swojemu

Stwórz własne strategie, schematy, rodziny, wybierz kolory, stwórz własne dodatki i zmiany w repertoriach.

Louis Klein, FSHom
„MacRepertory i ReferenceWorks rzeczywiście stają się coraz bardziej wyrafinowanym narzędziem XXI wieku. Uważam, je za bardzo cenne w skutecznym radzeniu sobie ze złożonymi przypadkami, z którymi mamy do czynienia w trakcie naszej praktyki”.

Anne Schadde
„Używam MacRepertory i ReferenceWorks w swojej praktyce, od ponad 20 lat. Są wszechstronne, bardzo proste w użyciu, sprawiają, że recepty są szybkie i pewne. Wdrożony przez Davida program stosunków rodzinnych jest wizjonerski!”

Jan Scholten, doktor medycyny.
„Koncept wyszukiwarek MacRepertory to perfekcyjny sposób na naukę Materia Medica. ReferenceWorks jest świetny w kwestii wyszukiwania rodzin- tyle pięknych wykresów! To ogromne narzędzie pomogło mi w pracach badawczych, których nie zrealizowałbym bez niego.”.